Sevgili devre arkadaşlarım. ‘’Nihayet beklenen gün geldi ve web sitemizi faaliyete geçirdik bundan sonra sizlerinde katkılarıyla bu iletişim çağını kendimize en yararlı olacak şekilde uygulayıp haberleşmemizi en yüksek düzeye getirmemizde çok büyük yararları olacaktır’’ Diye başlayan 2008 yılının sıcak bir Ağustos gününden itibaren günümüze kadar geçen süre içerisinde bu sitemizde çok güzel anılarımızı vede maalesef çok çok acı günlerimizi de geçirerek tatlı ve acıyı harman ettik.

3 Yıl önce bu sitemizi yaparak bizlere armağan eden vede ettikten sonra bile bizim isteklerimiz dışında kendi engin bilgisi ile sitemize dahada çok katkıda bulunmuş olan silah arkadaşımız 1965 mezunu Ersin ERDAŞ arkadaşımıza sizler adına çok çok teşekkür ediyorum sağolsun, varolsun ,yuvasında mutluluklar ve güzellikler yaşasın.

Bizlere bu siteyi armağan ettikten 3 yıl sonra bu gün yine özverili çalışmaları neticesinde büyük değişiklikler ile işte bu hale getirdi. Ellerine kollarına vede bilgi gücüne Allah mani vermesin inşallah.

Bu site sayesinde bilgisayarı olmayan bir çok devremiz lap-top lar alarak aramıza katıldılar,bilgisayar kullanmasını bilmeyen bir çok devremizde bu sayede bu işi öğrenmeye başladılar. Ne mutlu bizlere.

Sizlerde ricamız sitemizi inceleyerek isim listelerinde yanlış olanları bildirmeniz ve de ilerde oluşturacağımız anı sayfalarımız için elinizde olan fotoğraflardan elektronik ortamda olanları cd veya bellekle fotoğraf şeklinde olanlarında posta ile veya kamplara yanınızda getirerek katkıda bulunmanızdır.

Her şey gönlünüzce olsun.

Saygılarımla.

Alim TAŞDELEN